БЕСПЛАТНАЯ доставка ФОТООБОЕВ в точки выдачи РОЗЕТКАПерейти
Киев, Украина
3D Фотообои в интернет-магазине "Фотообои Шоп"
+380 (50) 372-64-82
+380 (67) 756-57-07
Корзина
Отзывы о компании "Фотообои Шоп" Интернет магазин
Юлія С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Відмовилась бо продавець запропонував аналог фото шпалер на флізеліновій основі
Любов Р.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Любовь П.
Отлично
Фотошпалери дуже сподобались! Вся інформація відповідає заявленій на сайті. Гарно запаковані. Замовляли вперше, залишились задоволені! Дякуємо!
Олена О.
Отлично
Шпалери виглядають дійсно цікаво. Під любий інтерьєр. Продавець ясно і чітко відповів на всі питання. Трохи не розрахувала з розміром, тому картинка не повна, але знайшли місце залишку. З поклейкою не виявилось жодних проблем. Дитина в захваті. Дякую!
Тетяна Б.
Отлично
Шпалери суперові❤️❤️❤️ дуже якісний друк, я в шоці від неймовірного вигляду. 1000%рекомендую
Лилия Л.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Наталья Ч.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Велике вам дякую за фотошпалеру вона шикарна, дякую.
Галина Т.
Отлично
Борисова С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Тетяна П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовлення прийшло швидко, відповідає опису, друк якісний,клей був, папір трошки за тонкий, важко працювати...краще брати флізелінові...на фото шпалери ще мокрі, може висохне і буде краще розрізняється, ще лаком буду покривати.
Відмовилась бо продавець запропонував аналог фото шпалер на флізеліновій основі
Фотошпалери дуже сподобались! Вся інформація відповідає заявленій на сайті. Гарно запаковані. Замовляли вперше, залишились задоволені! Дякуємо!
Шпалери виглядають дійсно цікаво. Під любий інтерьєр. Продавець ясно і чітко відповів на всі питання. Трохи не розрахувала з розміром, тому картинка не повна, але знайшли місце залишку. З поклейкою не виявилось жодних проблем.
Дитина в захваті. Дякую!
Шпалери суперові❤️❤️❤️ дуже якісний друк, я в шоці від неймовірного вигляду. 1000%рекомендую
Велике вам дякую за фотошпалеру вона шикарна, дякую.
Замовлення прийшло швидко, відповідає опису, друк якісний,клей був, папір трошки за тонкий, важко працювати...краще брати флізелінові...на фото шпалери ще мокрі, може висохне і буде краще розрізняється, ще лаком буду покривати.